FIRMA

Jesteśmy solidną, prężnie rozwijającą się firmą. Posiadamy nowoczesne linie produkcyjne, dzięki którym nasi klienci otrzymują produkty doskonałej jakości w rozsądnej cenie.

Nasz zespół tworzą młodzi, energiczni, pełni pomysłów i zapału, a jednocześnie odpowiedzialni ludzie. Wspólnie, od 2006 roku, przekonujemy się, że nie ma zamówień niemożliwych do zrealizowania. Każdego dnia osiągamy postawione przed sobą cele aby sprostać Waszym oczekiwaniom.

DLACZEGO VIMINI? Z naszymi kopertami masz świat w zasięgu ręki
NASI KLIENCI

 

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta oraz ekspresową realizację zamówień. Nasi klienci mogą zakupić u nas jedną rolkę folii jak i zamówić dostawę całosamochodową kopert bąbelkowych.

Dążymy do doskonałości - dlatego w porównaniu do naszych najlepszych konkurentów stawiamy sobie wysoko poprzeczkę. Nie zadowalamy się przeciętnymi rozwiązaniami i staramy się oferować Państwu nie dobrze, a perfekcyjnie przygotowany produkt.

Wartości, na których zbudowaliśmy naszą firmę to szacunek, uczciwość i otwartość. Ponadto podstawą naszej pracy jest profesjonalizm, nastawienie na klienta oraz produkty przyjazne środowisku
 

Ofertę kierujemy w szczególności do

  • Firm produkcyjnych, które potrzebują wszelkiego rodzaju pudełek i opakowań tekturowych dla swoich produktów.
  • Sklepów internetowych prowadzących sprzedaż wysyłkową.
  • Firm przeprowadzkowych.
  • Wszystkich, którym potrzebne sa koperty, pudełka, taśmy, folie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

 

STRONA GŁÓWNA    FIRMA    SKLEP    KONTAKT
tel. 501 242 714   |   info@vimini.pl
© Copyright by Vimini. All rights reserved